O mně

Výuka angličtiny je pro mě skutečným životním povoláním. Začal jsem v roce 1999 spoluprací se společností Angličtina.com. Zprvu jen studentská brigáda se postupem času rozvinula v činnost na plný úvazek. Za svou dlouhou praxi jsem se setkal s mnoha lidmi z nejrůznějších oborů a profesí. Poznal jsem takto obchodníky a bankéře, pracovníky ve zdravotnictví a farmaceutickém průmyslu, právníky, úředníky státní správy, ale i mámy na mateřské dovolené nebo studenty středních škol.

Někdy se na mě obrátí přátelé s prosbou o doučování jejich potomků na základní škole – pokud mi to můj rozvrh hodin umožní, neodmítnu je ;-)

Své žáky umím připravit na zkoušky IELTS nebo Cambridge English, nebo mohu pomoci s profesními nároky na znalost angličtiny v práci, popřípadě také se zlepšením známky na vysvědčení.

V dnešní době převládá poptávka po Business English, se kterou mám bohaté zkušenosti zejména z mnohaleté výuky v bankovním sektoru. Stále více lidí se však začíná zajímat o angličtinu jako takovou – nejen jako o nástroj pro byznys – ale také z touhy po osobním rozvoji. Z toho mám velkou radost.

Jsem držitelem osvědčení Certificate of Proficiency in English, které je dokladem o složení nejnáročnější cambridgeské zkoušky z angličtiny, určené pro nerodilé mluvčí.

Můj certifikát je k nahlédnutí zde

Vzdělání

2006 Certificate of Proficiency in English (Council of Europe Level C2)
University of Cambridge ESOL Examinations
1998 – 2004 Evangelická teologická fakulta Univerzity Karlovy
obor Evangelická teologie
1997 – 1998 International Baptist Theological Seminary
Evangelical Theology

Praxe

Přes dvacet let zkušeností s výukou angličtiny jsem získal zejména během působení v rozmanitém firemním prostředí:

Hanna Instruments Czech s.r.o., Lexius advokáti s.r.o., ESTE Design & Consulting s.r.o., Advokátní kancelář Žižka & Partners, bpv Braun Partners s.r.o., JUDr. Jakub Kříž, Ph.D., Caravan Metropol spol. s.r.o., Toman & partneři, advokátní kancelář s.r.o., Zepris s.r.o.,  Pharmnet, s.r.o., VSP advokátní kancelář, s.r.o., IndSoft, s.r.o., KRD – obchodní společnost s.r.o., Innogy Česká republika a.s., FineData s.r.o., Chirana T. Injecta, s.r.o., Linde Gas a.s., Vysoká škola aplikované psychologie, s.r.o., Městský soud v Praze, Nové sdružení pražských umělců, Fresenius Medical Care – DS, s.r.o., Advokátní kancelář Balková, UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s., Chirmax, s.r.o., ProTrade, s.r.o., Podnikatelský institut Pyramida, s.r.o., Obvodní soud pro Prahu 9, Obvodní soud pro Prahu 1, Jazyková Škola Answer, YIT Czech Republic s.r.o., ILF Consulting Engineers, s.r.o., Interpharma Praha, a.s., Hypoteční banka, a.s., Oberbank AG pobočka Česká republika, Multi-Shipping, s.r.o., Nemocniční lékárna fakultní nemocnice v Motole, Slůně – svět jazyků, Velvyslanectví Spolkové republiky Německo, Tomáš Havlíček – chladící technika, Český svaz žen, Československá obchodní banka, a.s., Angličtina.com s.r.o.