Doučování dětí

Moc děkuji panu Břetislavovi za výuku angličtiny pro moji dceru. S výukou na základní škole jsme nebyli moc spokojeni a přišla nám nedostatečná. Když se po 3 letech výuky u Břetislava dcera dostala na osmileté gymnázium, s velikou radostí sama poznamenala, že je v angličtině mezi novými spolužáky na dobré úrovni a nemá problém navázat na novou výuku, která ji teď na gymnáziu čeká.

Michaela Bartoníčková
michaela.bartonickova@volny.cz


Břetislava jsme oslovili před dvěma lety, kdy jsme hledali soukromou výuku angličtiny pro našeho sedmiletého syna. Byli jsme velmi mile překvapeni jeho přístupem, ochotou vyhovět našim požadavkům, pravidelnou přípravou i tím, jak do výuky zapojuje moderní technologie. Je zřejmé, že má s dětmi bohaté zkušenosti, umí jim výuku přizpůsobit a zaujmout je. Syn se na hodinu s panem učitelem vždy moc těší a dokonce dělá rád domácí úkoly. Se stylem jeho výuky jsem velmi spokojená a mohu ho všem jen doporučit.

Helena Břízová
brihe@centrum.cz


Břetislav je opravdu příjemný člověk. Přišel jsem na něj přes moji paní učitelku na angličtinu. Vždy je na hodiny připraven. Vždy se snaží, aby byly naše společné hodiny co nejzábavnější, v hodinách se hodně nasmějeme a to mě baví. Zároveň je super, že se můžeme bavit o všem. Díky němu jsem se ve škole na hodinách angličtiny výrazně zlepšil. Mám zájem pokračovat ve výuce i v dalších letech.

Jakub J.
Žák 8. třídy
mirka.jurenova@email.cz

(schváleno mamkou)


Kontakt na Břetislava jsem dostala před 2 lety od známé, když jsem potřebovala doučování angličtiny pro devítiletou dceru. Byl ochotný dojíždět k nám domů a pokračoval i v covidu on-line výukou. Za oboje jsem mu velmi vděčná. Jsme moc spokojení, takže přidáváme na doučování nyní i mladšího syna. Je mi jasné, že doučování dětí musí být velmi náročné, když se samy nechtějí učit, na rozdíl od dospělých s motorem vnitřní motivace. Na Břetislavovi toto nebylo nikdy znát a na každou hodinu přichází se stejným nadšením jako na začátku. Na každou hodinu vymýšlí různorodé úkoly (jak klasické psací, tak i nahrávání textů na diktafon, poslechová cvičení), doučování tak není vůbec nudné a jednotvárné. Nemuseli jsme kupovat žádnou učebnici, dcera dostane na každou hodinu nafocené stránky, ze kterých se dále připravuje. Když občas zaslechnu jejich výuku, mám chuť se přidat a učit se také. Moc děkujeme a doufáme, že u doučování našich dětí dlouho vydržíte!

Kateřina Adamová
antonovak@centrum.cz


S panem Břetislavem Smyslem jsem začala spolupracovat několik měsíců před maturitou a přijímačkami na vysokou školu. Skvěle mě připravil na obě zkoušky a úspěšně jsem je absolvovala. Pokud chcete zvládnout maturitu na jedničku, vřele pana Smysla doporučuji.

Tereza Černá
terka.cerna@email.cz


Chci poděkovat panu Břetislavovi za jazykovou přípravu k maturitě. Jeho styl výuky mně vyhovoval, hodiny byly pestré, zábavné a pan Břetislav měl velkou trpělivost. Díky jemu jsem maturitu zvládla!

Zuzka M.
zuzanamarcin@seznam.cz