Obecná angličtina

Pan Břetislav Smysl vede své lekce anglického jazyka unikátním způsobem, s jakým jsem se ještě nesetkala. Anglický jazyk se u něj učí velice lehkým a zábavným způsobem. Lekce jsou plné informací, jsou zajímavé, poutavé, zábavné a poučné. Každá lekce je jiná, každá je něčím zajímavá. Používá nejrůznější metody výuky. Své klienty vzdělává nejen přímo na lekcích ale i mimo ně a to prostřednictvím různých odkazů na zajímavé články a videa na internetu, poskytuje knížky ke čtení v anglickém jazyce, filmy a pohádky v anglickém jazyce. Obdivuji jeho kreativitu, trpělivost a vědomosti.

Ing. Katarína Březinová
Obchodní oddělení stavební společnosti
katarinabrezinova@seznam.cz


Hodiny s Břetislavem jsou vždy skvěle připravené a okořeněné zajímavým materiálem o aktuálních tématech, často za použití názorných a vtipných video či audio ukázek, textů, webů či elektronických slovníků.

Časově je možné hodiny přizpůsobit momentálním potřebám. Zároveň není problém výuku absolvovat buď v kanceláři nebo online.

Výuku angličtiny s Břetislavem mohu jen doporučit.

Lukáš Fajfr
lukas.fajfr@centrum.cz


Na kursech angličtiny s Břetislavem jsem si znovu uvědomila, že to, zda angličtina, či jiný cizí jazyk žáka baví, není o cizím jazyku samotném, ale o tom, kdo ho vyučuje.

Angličtinu mě učila na základní, střední a vysoké škole řada učitelů a později jsem se setkala s dalšími v rámci výuky v zaměstnání.

Tam jsem však upřednostnila studium francouzštiny a španělštiny, které jsem ovládala dříve a lépe než angličtinu.

Se změnou zaměstnání jsem si však uvědomila, že znalosti z angličtiny musím prohloubit a zlepšit. Přes kamarádku Markétu jsem se tak dostala k Břetislavovi, a jeho hodinám výuky, které můj vztah k angličtině znovu posílily.

Pokud hledáte schopného učitele a výborného člověka v jednom, je Břetislav ten pravý.

Marta Lásiková
martahotzka@seznam.cz


Výuku angličtiny s panem Břetislavem mohu pouze vřele doporučit, a to jak za sebe samotného, tak i za své kolegy, jelikož s ním spolupracujeme více než dva roky, za které jsme nezažili dvě totožné lekce. Již během prvních pár setkání si nelze nevšimnout, že rozsah znalostí, kterými pan Břetislav disponuje, je značný, přičemž se nezaměřuje pouze na jeden obor, ale dokáže poskytnout ucelený a podrobný výklad z mnohých oblastí (např. ekonomie nebo právo). Hodiny jsou následně připravovány tak, aby docházelo ke komplexnímu rozvoji anglického jazyka se zaměřením na prohlubování znalostí v preferované oblasti.

Oceňuji zejména Břetislavovo zapálení do výuky a očividnou touhu posouvat jazykové znalosti každého, kdo „mu přijde pod ruku“. Zároveň pak musím vyzdvihnout osobní přístup ke každému ze „studentů“ a snahu hodiny uzpůsobit tak, aby vyhovovaly všem, přestože dosažená jazyková úroveň jednotlivců nemusí být ve skupině vždy stejná.

Vzhledem ke značné pracovní vytíženosti si s kolegy velice vážíme Břetislavovu časovou flexibilitu a ochotu přizpůsobit se našim časovým možnostem.

Výuku angličtiny s panem Břetislavem doporučuji každému, kdo se chce v anglickém jazyce zdokonalovat!

Mgr. Václav Maier
maier@akvsp.cz


Soukromé lekce s panem Břetislavem doporučuji všem, ať už potřebujete jen oživit konverzaci, vrátit se do zajetých kolejí, nebo se připravit na jazykové zkoušky.

Sami si můžete zvolit, co potřebujete vypilovat. Nemusí se bát ani věční začátečníci, či ostřílení uživatelé anglického jazyka. Pan Břetislav vás vždy dokáže překvapit, co neumíte, a nenásilnou formou to do vás dostane.

Důležitá je samozřejmě vlastní iniciativa a schopnost se připravovat i sám doma, bez toho se vaše úroveň i pod takto profesionálním vedením nikam neposune.

Hodiny jsou prokládány i tématickými anglickými videi, podcasty či články. Soukromé lekce doporučuji všem, kteří s angličtinou bojují, nebo ji milují.

Hana Vrbová
hanka.vrbova@centrum.cz


Břetislava mohu jedině doporučit. Je velmi pečlivý, přizpůsobí výuku vašim jazykovým znalostem a potřebám. Je kreativní, používá moderní technologie. Hodiny s ním nejsou fádní, vždy připraví zajímavý materiál, téma. Časově je velmi flexibilní, rovněž mu nedělá mu problém jezdit k vám do kanceláře či domů.

Iveta Šmidrkalová
asistentka klinických studií ve společnosti Pharmnet
iveta.smidrkalova@pharmnet.cz


Břetislava môžem len a len odporučiť ako učiteľa angličtiny. A to, či už ste začiatočník, pokročilý alebo expert v angličtine. Na každej úrovni angličtiny vám dokáže doplniť vaše vedomosti a ukázať vám ako angličtinu používať ešte lepšie, a krajšie. S Břetislavom vás hodiny angličtinu budú a neprestanú baviť, a budete si priať aby už prišla ďalšia. Břeťa totižto učí angličtinu moderným spôsobom. Používa rôzne pomôcky, „hry“ na rozvíjanie konverzácie a zaujímavé cvičenia na precvičovanie gramatiky. Taktiež sa nebojí požívať multimediálny obsah v podobe rôznych videí na YouTube, zaujímavých článkov z mojej oblasti, ale i aktuálneho diania, a rôzne anglické knihy. Čo je taktiež Břeťovím veľkým plusom, je jeho flexibilita, a to ako časová, tak vo vyučovacom procese.

A čo dodať na záver. Budem sa opakovať, ale s Břeťom vás bude výučba angličtiny baviť, a vlastne to ani nebudete brať ako učenie sa lebo musíte. Práve naopak, zistíte, že angličtina je krásny jazyk, v ktorom sa budete chcieť stále viac a viac zdokonaľovať.

Ing. Peter Petruška, Ph.D.
R&D Specialist
CHIRANA T. Injecta, s.r.o.
peter_petruska@t-injecta.cz
petruska.peter85@gmail.com


Chcete-li zvládnout angličtinu, jste na správném místě.

Břetislav

  • umí zaujmout
  • umí vysvětlit
  • umí motivovat; jen musíte mít chuť a chtít.

Překvapí Vás

  • znalostmi
  • širokým rozhledem
  • pestrostí podnětů a trpělivostí.

PaedDr. Marie Baková
Finance Manager
CHIRANA T. Injecta, s.r.o.
marie_bakova@t-injecta.cz


S Břetislavem spolupracuji s krátkými přestávkami asi 10 let. Oceňuji kreativitu jeho výuky a schopnost přizpůsobit styl a tempo každému žákovi individuálně.

Ing. Jiří Porteš, jednatel
Caverion Česká republika s.r.o.
jiri.portes@caverion.cz


Pana Břetislava mohu jen chválit. Potřebovala jsem pomoci s korekturou svého textu napsaného v anglickém jazyce v jiném oboru než práva a ekonomie. Nejenom, že jsem dostala intenzivní hodiny gramatiky ohledně mé práce, ale dostala jsem také odborný výklad k danému tématu.

Pan Břetislav je všestranný profesionál, ochotný přizpůsobit se mým časovým možnostem. Hodiny jsou pečlivě připravené, zábavné.Výuku anglického jazyka s Břetislavem Smyslem doporučuji každému.

Helena R.
helen.r@volny.cz


Mým hlavním cílem bylo se rozmluvit a začít číst knihy v anglickém jazyce. Obě dvě věci se mi postupem času zdárně vydařily. U pana Smysla zjistíte, že učení se nemusí být jen dřina, ale i zábava. Pokud máte v plánu s angličtinou začít nebo si ji obnovit, jste jistě na správném místě.

Katka Shejbalová


Břetislav Smysl začal učit anglický jazyk jako lektor v naší jazykové škole už v roce 1999. Spolupracovali jsme poté dlouhou řadu let a mohu jej upřímně doporučit nejen jako kvalitního lektora, ale i jako kvalitního člověka.

Mgr. Petr Špirko, jednatel
Angličtina.com s.r.o.
pspirko@anglictina.com